KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13746074

nr 1374 6074

Robert Högfeldt

(1894-1986), Sverige

Blandteknik, "du är min", 33x25 cm. Signerad

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 25 januari 2021
kl 20:32:20

Robert Högfeldt

Läs mer om Robert Högfeldt